Categories

Olivový balzam - Univerzálny balzam View larger

Cleansing & Normalizing Peeling for Mixed up to Oily Skin

8586017854147

14,90 € tax incl.

CLEANSING & NORMALIZING PEELING FOR MIXED UP TO OILY SKIN

Cleansing peeling with a light creamy consistency is an ideal choice for the treatment of mixed up to oily skin prone to acne formation. Refreshes, regulates sebum production, balances and normalizes face shine. Essential oils of Lavender and Geranium sooth the skin, balances the secretion levels and streamline its beautiful colour tone.

Sulphate, paraben, oil derivate, animal fat, synthetic dye and fragrance free.

APPLICATION

Apply and adequate amount of peeling using your fingers or a brush on your forehead, nose and chin for a thorough cleansing of folds on the sides of the nose. Start in the middle of the forehead and proceed to the temporal. With gentle circular movements, treat the nose from root to tip. At the edges of the nose, use more powerful circular movements and proceed more gently across the cheeks to the ears. Continue on both sides along the jaws to the chin. Finally, proceed to the left side of the chin onto the neck.

For normal, mixed or problematic skin use a scrub two or three times a week, while fir sensitive skin once or twice a week. When applying the product, avoid the area around the eyes and mouth.

TIPS AND TRICS

In combination with the Royal cleansing gel, foam or milk, followed by hydrolith toning and a final treatment with Royal organic face cream or serum, you will achieve a perfect daily cleansing and skin treatment.

palm_oil.png            recycle.png                vegan.png             zastav-vodu.gif

BALENIE 125ml

Zatiaľ nebola položená žiadna otázka.

Vaša otázka nám bola odoslaná. Na jej zodpovedaní pracujeme. Ďakujeme
Položte nám otázku
skryť formulár
Meno:
E-mail:
Otázka:
  Položte nám otázku
06/14/2019

Domča

Tento peeling je genialny pre moju plet...mam ju mastnejsiu a mam rozsirene pory ale na nose sa mi robia supinky a tych som sa nevedela zbavit,nech som pouzila hocico.
Uz po prvom puziti som bola potesena.zrniecka su jemnucke a peeling velmi prijemne chladi..supinky zmizli a moja plet ostala krasne svieza a ziariva...
Dakujem SOAPHORIA ♥️ urcite budem objednavat aj nadalej

06/07/2019

top

jediny peeling, ktory mojej mastnejsej pleti skutocne pomaha a zbytocne ju nedrazdi k este vyssej produkcii mazu.. aj moja kozmeticka konstatovala zlepsenie, prezradila som jej, ze pouzivam prave tento peeling a uz ho po vlastnej skusenosti odporuca dalej aj ona :)

05/07/2019

Paradny peeling

Nebola som veľkou fanúšičkou pilingov. Tento som dostala na Vianoce. A som rada, že niekto vybral za mňa. Peeling paradne sadol na moju pleť. Nie je priliš hruby. Zrniečka su tak akurat. Po každoh použití je moja pleť ako znovuzrodená.

05/07/2019

Super peeling

Mam mastnejsiu plet so sklonom akne a na niektorych miestach supinky ako keby bola malo hydratovana. Ked si vycistim tvar s tymto peelingom supky su prec a plet je krasne hydratovana a ziadne podrazdenia, alebo nieco take.
Velka spokojnost, odporucam.
Plus bonus krasne vonia.

05/05/2019

Prekvapil ma

Tento produkt je u mňa nenahraditeľný. Mám skôr mastnejšiu pleť so suchšími líčkami, a tento zázrak robí presne čo má. Suché šupinky z líčok odstráni, a pleť zanechá príjemne osvieženú a čistú.

Write your review!

Write a review

Cleansing & Normalizing Peeling for Mixed up to Oily Skin

Cleansing & Normalizing Peeling for Mixed up to Oily Skin

3 products in category :

OUT WORLD

Inšpirované prírodou...vyrobené s láskou! Naše produkty sú výsledkom každodennej podstivej ručnej práce, ktorú s radosťou vykonávajú členovia tímu Soaphoria. V každom kuse výrobku je zapracované naše odhodlanie a nadšenie, tiež ako aj v dizajne interiéru v značkových predajniach máte možnosť pocítiť snahu, oddanosť a lásku, s ktorou boli vytvorené pre milovníkov prírody a darov, ktoré nám ponúka.

Facebook News

Delivery support

  • WORLDWIDE SHIPPING

    Free Shipping On Order Over $100
  • ORDER ONLINE SERVICE

    Call Us Now: (+1)866-540-3229
  • RETURN 30 DAYS

    Free return products in 30 days