Categories

Olivový balzam - Univerzálny balzam View larger

Chillophoria - Facial Mask & Cleaner

8586017850941

11,90 € tax incl.

MASK & CLEANER

Mask&cleanser, based on vegetable glycerine combined with selected herbal powders, organic and essential oils perfectly treat, revitalize and heal skin according to its typology. Ideal for everyday use as a mask for long-term beautifying effects.

APPLICATION

 • As a mask: apply an adequate amount with the help of cosmetic brushes or scrapers and with your fingers on your skin around the eyes. Let it act for about 15-20 minutes and then rinse with warm water. We recommend using the product maximum three times a week.
 • As a cleanser: apply an adequate amount in circular movements using your hands and fingers, sponge or brush on wet skin. Then rinse with lukewarm water. We recommend using the product maximum three times a week.

TIPS AND TRICKS

After using the product, “helpers” in the form of hydrolith and skin oils come handy. With the help of hydroliths, you will achieve perfect polishing and toning, while oils and oil macerates indulge your skin. Additionally, thanks to active ingredients, moisturize it.

CHILLOPHORIA

The most brutal feeling you have ever felt on your skin! Cooling herbal extracts penetrate into the pores and give a wonderful refreshing feeling that lasts, lasts and lasts! Tea, Peppermint and Curly, Camphor along with Castor oil help troubled, mixed skin prone to acne formation. Chamomile has antiseptic properties, soothes and helps in wound healing. Green Clay of the highest quality form France is an excellent antioxidant, deeply cleans pores, regulates smeariness, regenerate cells. White Clay with its finesse soothes sensitive skin. Bentonite Clay immediately relieves itching and irritation, pulls out toxins and impurities deposited in the pores of the skin. Ideal for mixed, oily and problematic skin prone to acne formation! Contains Peppermint and Curly, Camphor and Tea Tree Oil.      

BALENIE 125ml

Zatiaľ nebola položená žiadna otázka.

Vaša otázka nám bola odoslaná. Na jej zodpovedaní pracujeme. Ďakujeme
Položte nám otázku
skryť formulár
Meno:
E-mail:
Otázka:
  Položte nám otázku
04/14/2017

Natália

Chillophoriu som si kúpila pred dvoma týždňami. Používam ju 3-4x do týždňa, a to veľmi rada. Vždy sa teším, ako si ju dám, pretože krásne vonia, a ten pocit, keď zmyjem masku a pleť žiari, je na nezaplatenie.

 • 1 out of 1 people found this review useful.
02/26/2017

Tá vôňa!

Skvelá vôňa, taká fresh, človek má pocit, že má na pleti to najlepšie, čo mu mohla ponúknuť príroda. Konzistencia ideálna, aj keď nie je možné si dať z masky nejakú hrubšiu vrstvu. Mám veľmi citlivú pleť, ale s touto maskou nemám žiadne nepríjemné pocity, ani pálenie, ani chladenie. Pleť je jemná a maska veľmi dlho vydrží. Dobrá investícia pre peknú pleť aj skvelý darček pre kamarátky.

 • 1 out of 1 people found this review useful.
11/22/2016

Chillophoria

Skvelá maska na hĺbkové vyčistenie problematickej pleti. Recenziu si môžete prečítať na:

http://girlgoesbio.blogspot.sk/2016/11/soaphoria-chillophoria-maska-cistic.html

 • 2 out of 2 people found this review useful.
10/25/2016

Slečna

Vynikajúca maska vôbec nedráždi, nevysušuje,osvieži a vyčistí pleť pri pravidelnom používaní.Odporúčam ju!

08/23/2016

Výborná na problematickú pleť

S maskou som veľmi spokojná, po každej aplikácii zanechá moju pleť hladkú. Pomáha pri nedokonalostiach a akné, s ktorým sa trápim už dlho. Po aplikácii síce trošku štipká až svrbí na tvári, ale to ako keby ju hojila. Vyrážky miznú rýchlejšie. Spočiatku sa mi objavovali nové, ale to maska vyťahovala z pleti to škodlivé. Už teraz sa teším na výsledok po pár mesiacoch. :)

07/19/2016

najlepšia maska

Najepšia maska akú som kedy mala a už som toho vyskúšala veľa. Skvele vyčistí pleť, nevysušuje a zanechá pleť príjemnú na dotyk.odporúčam skladovať v chladničke, tak dlhšie vydrží .

07/19/2016

Pani

Maska výborná, nedráždi pleť a pekne vyčistí.

Write your review!

Write a review

Chillophoria - Facial Mask & Cleaner

Chillophoria - Facial Mask & Cleaner

3 products in category :

OUT WORLD

Inšpirované prírodou...vyrobené s láskou! Naše produkty sú výsledkom každodennej podstivej ručnej práce, ktorú s radosťou vykonávajú členovia tímu Soaphoria. V každom kuse výrobku je zapracované naše odhodlanie a nadšenie, tiež ako aj v dizajne interiéru v značkových predajniach máte možnosť pocítiť snahu, oddanosť a lásku, s ktorou boli vytvorené pre milovníkov prírody a darov, ktoré nám ponúka.

Facebook News

Delivery support

 • WORLDWIDE SHIPPING

  Free Shipping On Order Over $100
 • ORDER ONLINE SERVICE

  Call Us Now: (+1)866-540-3229
 • RETURN 30 DAYS

  Free return products in 30 days