Categories

Olivový balzam - Univerzálny balzam View larger

BalancoShamp - Liquid Shampoo - Greasy Hair

8586017851474

10,00 € tax incl.

BALANCOSHAMP

Organic shampoo for greasy hair contains numerous valuable oils and healing herbs, helping restore balance and normalize the scalp! Exactly the essential oils of Peppermint, Rosemary and Lemon Balm in combination with Castor oil conjure a healthy hair crown from root to tip. Oil macerates from Marigold thaks to its anti-inflammatory, healing properties effect/regulate sebum production and regenerate the scalp.

ORGANIC LIQUID SHAMPOO

Liquid shampoo made from the best quality raw materials! Unique composition based on derivates of coconut oil perfectly, while gently clean hair and scalp, whereas added essential oils conjure a crown of beauty on your head. Silicone, artificial colour, petroleum derivate, parabene and animal fat free!  

APPLICATION

Apply shampoo in an adequate amount on wet hair. Massage with fingers into hair and scalp until foam of light consistency creates. Then rinse with water and adjust hair in normal way. 

 

TIPS AND TRICKS

After using organic liquid shampoo an organic solid or liquid conditioner or regenerative, nourishing hair mask is ideal.

Composition: Aqua , Decyl Glucoside *, Lauryl Betaine*, Xanthan Gum *, Melissa Officinalis Leaf Extract *, Mentha Piperita Oil *, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract *, Mentha Piperita Leaf *, Ricinus Communis Seed Oil *, Glycine Soja Oil *, Calendula Officinalis Flower Extract *, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder *, Panthenol , Ethylhexylglycerin , Citric Acid *, Sorbic Acid (konzervant), Formic Acid , Iron Oxide

*certified organic component

Size: 250mlpalm_oil.png          vegan.png             zastav-vodu.gif

BALENIE 125ml

Zatiaľ nebola položená žiadna otázka.

Vaša otázka nám bola odoslaná. Na jej zodpovedaní pracujeme. Ďakujeme
Položte nám otázku
skryť formulár
Meno:
E-mail:
Otázka:
  Položte nám otázku
08/08/2018

mastné vlasy

Šampón nádherne bylinkovo-citrusovo vonia. Tá vôňa je krásna. Na moje jemné a mastné vlasy má skvelý účinok. Po umytí sú vlasy lesklé, na dotyk jemné, ľahko sa rozčesávajú, bez lupín.Dokonca mám pocit, že mne vydržia o troška menej mastné. Za mňa áno, kúpim znova.

07/07/2018

Super šampón

Vynikajúci šampón používam ho spolu s priateľom. Jediné mínus je v tom, že ho musím cediť od byliniek, ktoré tam sú zbytočne a len sa zle vymývajú z vlasov.

12/08/2017

.

Prírodné šampony používam kvôli tvorbe lupín pri používaní bežných plných chémie. V tomto ohľade ani tento šampon nesklamal, vlasy sú bez lupín, ale mám pocit, že sa příliš rýchlo mastia oproti inej značke prírodnej kosmetiky. Inak vôňa super, pení dostatočne.

 • 1 out of 1 people found this review useful.
10/24/2016

zial bez ucinku

zial ucinok na mastne vlasy neuspokojivy. po viac ako tyzdni pouzivania sa vlasy mastia rychlejsie ako pri beznom sampone, ani tesne po umyti vlasov nenastane pocit zbavenia sa mastnoty.

 • 5 out of 6 people found this review useful.
07/18/2016

Mgr

Neskutočne krásne citrusovo voňajúci šampón s obsahom malinkých čiastočiek rastlín, ktorý sa ľahko nanáša na vlasy a vytvára jemnú penu. Svojou vôňou prevonia celú kúpeľňu a dokonca sa veľmi páči môjmu mužovi. Takže viem ako na neho ;-)

 • 2 out of 2 people found this review useful.

Write your review!

Write a review

BalancoShamp - Liquid Shampoo - Greasy Hair

BalancoShamp - Liquid Shampoo - Greasy Hair

3 products in category :

OUT WORLD

Inšpirované prírodou...vyrobené s láskou! Naše produkty sú výsledkom každodennej podstivej ručnej práce, ktorú s radosťou vykonávajú členovia tímu Soaphoria. V každom kuse výrobku je zapracované naše odhodlanie a nadšenie, tiež ako aj v dizajne interiéru v značkových predajniach máte možnosť pocítiť snahu, oddanosť a lásku, s ktorou boli vytvorené pre milovníkov prírody a darov, ktoré nám ponúka.

Facebook News

Delivery support

 • WORLDWIDE SHIPPING

  Free Shipping On Order Over $100
 • ORDER ONLINE SERVICE

  Call Us Now: (+1)866-540-3229
 • RETURN 30 DAYS

  Free return products in 30 days