Categories

Olivový balzam - Univerzálny balzam View larger

Sultry Night - Natural Diffuser

8586017853317

23,90 € tax incl.

SULTRY NIGH

Mysterious smell of the night full of desire and sensuality. Warm and charming fruity-floral fragrance that enchants pleasant and positive mood. It calms the mind, relieves a tense body and evokes a feeling of happiness.

NATURAL DIFFUSER

Glass container encapsulating the essence of pure natural fragrance, based on essential oils; the interior comes alive during its use! Easily fragrances your home; provides a beautiful atmosphere and brightens greyish days! Aromatic substances, pure natural essential oils, wholesome, are designed according to the knowledge of all the positive and beneficial effects of its aromatherapy-like effects.

Size: 150ml
BALENIE 125ml

Zatiaľ nebola položená žiadna otázka.

Vaša otázka nám bola odoslaná. Na jej zodpovedaní pracujeme. Ďakujeme
Položte nám otázku
skryť formulár
Meno:
E-mail:
Otázka:
  Položte nám otázku
10/28/2018

Najkrajsia vona aku som kedy vonala

Dobry den, tento difuzer som povodne kupila ako darcek, ale potom, ako som ovonala tu omamnu vonu som si ho jednoducho musela nechat. Neviem, co tam davate, ale som od nej doslova zavisla. Keby ste mali liniu dalsich vyrobkov s touto vonou, tak kupim asi vsetky! Jedina vec, ktora mi trosku prekaza je, ze rychlo vyprcha. Ale chapem, ze je to mozno dan za to, ze tam nedavate ziadne konzervanty a inu chemiu.

  • 1 out of 1 people found this review useful.

Write your review!

Write a review

Sultry Night - Natural Diffuser

Sultry Night - Natural Diffuser

2 products in category :

OUT WORLD

Inšpirované prírodou...vyrobené s láskou! Naše produkty sú výsledkom každodennej podstivej ručnej práce, ktorú s radosťou vykonávajú členovia tímu Soaphoria. V každom kuse výrobku je zapracované naše odhodlanie a nadšenie, tiež ako aj v dizajne interiéru v značkových predajniach máte možnosť pocítiť snahu, oddanosť a lásku, s ktorou boli vytvorené pre milovníkov prírody a darov, ktoré nám ponúka.

Facebook News

Delivery support

  • WORLDWIDE SHIPPING

    Free Shipping On Order Over $100
  • ORDER ONLINE SERVICE

    Call Us Now: (+1)866-540-3229
  • RETURN 30 DAYS

    Free return products in 30 days