Categories

Nutrieeze - Solit Hair Conditioner

8586017851412

5,00 € tax incl.

NUTRIEEZE

Solid conditioner for dry and damaged hair, a unique jewel for unruly, dried hair with bifurcated ends! Thanks to organic ingredients in the form of Shea butter, jojoba, almond and argan oil, it deep-regenerates hair even after first use! The combination of essential oils from red oranges, Ylang-ylang and opium soak into the hair and scalp and leave a wonderful fragrance.

ORGANIC SOLID HAIR CONDITIONER

Solid conditioner for hair made from the most high quality ingredients! Composition based on organic oils and butters, designed strictly according to hair type, gently treats hair and scalp after shampoo usage! The hair is more pliable, easy to comb and mold. Silicon, dye, oil derivate, parabene and animal fat free!  

APPLICATION

Hold the solid conditioner in your palm. With gentle circular motions massage into wet hair, until a milky emulsion creates! Leave it act for 1 to 5 minutes, then rinse with water at an appropriate temperature and mold the usual way.  

TIPS AND TRICKS

Solid conditioner applies best on long hair, approximately from half length towards the ends, so as not to stress the roots. For short-haired persons, perfectly serves as a substitute for a forming wax.

Ingredients: Cetearyl Alcohol , Theobroma Cacao Seed Butter *, Simmondsia Chinensis Seed Oil *, Prunus Amygdalus Dulcis Oil *, Argania Spinosa Kernel Oil *, Butyrospermum Parkii Butter *, Panthenol , Cananga Odorata Flower Oil (*, Citrus Aurantium Peel Oil*

*certified organic ingredient

Size: 65g±5%

Contains 79,8% of organic ingredients.palm_oil.png          zastav-vodu.gif

BALENIE 125ml

Zatiaľ nebola položená žiadna otázka.

Vaša otázka nám bola odoslaná. Na jej zodpovedaní pracujeme. Ďakujeme
Položte nám otázku
skryť formulár
Meno:
E-mail:
Otázka:
  Položte nám otázku
11/03/2018

Najlepší

Je to môj obľúbený kondicionér. Mne len nesedí tá vôňa, pripomína mi naftalínové guličky

09/06/2018

Odporúčam ;-)

Na začiatku som sa obala, že ako bude kondicioner fungovať. Je úžasný! Vytvorí sa jemná mliečna pena,po oplachnuti sú vlasy ľahko rozčesávajú, nelietajú a voňajú prijemne. Obal je z papiera.
Chválim :-)))

03/07/2018

123

Úžasný!! ... vlasy sa po ňom krásne rozčesávajú, sú jemné, oveľa menej mi elektrizujú a tá vôňa je niečo nádherné :) proste top :)

10/03/2017

Výborný kondicionér - odporúčam

Trošku som sa obávala účinku tuhého kondicionéru, keďže s tými, čo som skúšala pred týmto som nemala veľmi dobré skúsenosti, ale tento kondicionér je úžasný. Vlasy sa po ňom ľahko rozčesávajú, príjemne voňajú a krásne sa lesknú a kondicionér sa vôbec nemíňa! Určite odporúčam!

 • 1 out of 1 people found this review useful.
02/15/2017

spokojnost

vlasy vyživí, po aplikácii sa ľahko rozčesávajú a mne osobne aj dlho vydržal....jednoducho spokojnosť. kúpila som si ho náhodne na vyskúšanie a ostala som verná :)

 • 1 out of 1 people found this review useful.
07/16/2016

recenzia

kondicioner je velmi dobry, vonavucky, len ja mam dlhe vlasy po pas, tak mi vysiel na cca 10 pouziti, co je skoda.

 • 1 out of 1 people found this review useful.

Write your review!

Write a review

Nutrieeze - Solit Hair Conditioner

Nutrieeze - Solit Hair Conditioner

2 products in category :

OUT WORLD

Inšpirované prírodou...vyrobené s láskou! Naše produkty sú výsledkom každodennej podstivej ručnej práce, ktorú s radosťou vykonávajú členovia tímu Soaphoria. V každom kuse výrobku je zapracované naše odhodlanie a nadšenie, tiež ako aj v dizajne interiéru v značkových predajniach máte možnosť pocítiť snahu, oddanosť a lásku, s ktorou boli vytvorené pre milovníkov prírody a darov, ktoré nám ponúka.

Facebook News

Delivery support

 • WORLDWIDE SHIPPING

  Free Shipping On Order Over $100
 • ORDER ONLINE SERVICE

  Call Us Now: (+1)866-540-3229
 • RETURN 30 DAYS

  Free return products in 30 days