Bronztone - Organic Oily Tan Activator

Bronztone - Organic Oily Tan Activator

€16.90
Tax included
Add to wishlist (1)

BRONZTONE

ORGANIC OILY TAN ACTIVATOR

A unique composition of organic healing oils from domestic environments, in combination with oils derived from the fruit of Brazilian forest trees, creates a gentle, yet potent activator of tan! The composition of exotic oils of Buriti, Sweet Almonds and Raspberry together with Carrot and Calendula macerates, prepare the skin for sunbathing; support its uniform-like and long-lasting tan; avoid burn! The skin stays supple even after sunbathing, without signs of dehydration; guarantees total comfort during sunbathing!

Ideal for all types of skin, including sensitive (fragrance and dye free); supports the production of melanin!

Chemical, preservative, animal fat derivate, fragrance and dye free.

APLICATION

Apply the appropriate amount of the product to the skin of the body in a circular motion and let it absorb.


Designed for everyday use. Keep out of reach of children. Store in a cool, dry place out of direct sunlight and frost. Do not use on open wounds. Avoid eye areas. In case of contact with the eyes, rinse with lukewarm water for at least 15 minutes without interruption from the inner corner to the outer one (if wearing contact lenses, remove them in advance). Seek medical attention if irritation develops.


Before the first use, it is recommended to perform the so-called Patch test, that is, apply and test the cosmetic product for its compatibility on a small area of ​​skin, preferably on the wrist and wait 24 hours. This method can prevent the onset of allergic reactions and hypersensitivity to the product. If an allergic reaction occurs after application, wash the skin surface with lukewarm water. Stop using the product immediately. If the allergic reaction persists for a long time, seek medical attention.

TIPS AND TRICKS

The product combines well with Bronztone - tan activator, or Firmtone

Ingredients: Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, Mauritia Flexuosa Fruit Oil*, Rubus Idaeus Seed Oil*, Helianthus Annuus Seed Oil*, Daucus Carota Sativa Root Extract*, Calendula Officinalis Flower Extract*

Warning: The product has natural protective properties, it does not contain added protection factor (SPF).

* Cold-pressed oils and macerates leached in cold-pressed oils from an organic farm and bearing the Eco-cert mark.

100% organic product

Size: 150mlbez-silikonov.jpgbez-ropnych-derivatov.jpgbez-parabenov.jpgbez-gmo.jpgrucna-praca.jpgsme-proti-test.jpgdomaci-vyrobok.jpgbez-palmoveho.jpgbez-sulfatov.jpgbez-glutenovy.jpgvegan.jpgvrat-ma.jpg

Grade 

Bronztone

Super produkt. Pomože s opalenim a je velmi prijemny na pokozke

Grade 

aktivator

presvedčila ma slečna vo vašom stanku a musim povedat, že olejček splnil všetky očakavania. Slecna ho chvalila a všetky pozitiva sa naozaj naplnili. Opalim sa rychlejšie a rovnomernejšie.

Grade 

Bronztone

Spokojnost, vyrobok splna co slubuje, jemna vona, rychle a krasne opalenie, žiadna červená spálená koža.

Grade 

Aktivator

Bronzilla, bronztone! Bez tychto dvoch olejov si už letnu dovolenku a celkovo leto neviem ani predstavit. Opálena a krásna pokožka vdaka tomuto kombu je samozrejmostou.

Grade 

Odporučam

Naozaj nelutujem kupu tohto pomocnika. Nehcodím často na slniečko a ked aj idem nechce ma opáliť ani do tmavobiela :D Toto ma neskutočne potešilo. Nemôžem povedať že by som bola hnedá ako čokoládka ale pokožku mám opálenu všade krásne do bronzova a dokonca rovnomerne a nie som spečená a červená. Super

Grade 

Vyborny

Vyrobok splna a robi to čo popis na obale a stranke slubuje. Velka spokojnost.

Grade 

Super

Paradna vecička. Olej som odskušala už viackrát a som naozaj spokojná. Príjemný ľahký olejček používam pred počas a aj po slnení. Účinne pomáha lepšie sa krajšie sa opáliť.

Grade 

Bronztone

Príjemný ľahký olej na celé telo, ktorý robí zázraky. Používam už druhé leto a musím povedať, že krajšie a rýchlejšie opálenie som ešte nezažila. Nie som "spečená" ale príjemne opálená a pokožku nemám vysušenú a zničenú.

Grade 

Aktivator

SOM NADŠENÁ! Toto je must have kúsok pre všetky bledulky. Moje večne snehobiele nohy zrazu chytili farbu. Olejček naozaj pomáha. Plusom je , že po slnení nie som červená ako paprika ale pokožku mám prirodzene hnedastú. SUPER!

Grade 

:)

naozaj to funguje, na slniečku ma chytalo pekne do hneda a asi aj rýchlejšie, ako zvyčajne :) Objednala som znova :) a ešte to aj dobre vonia!

Grade 

L.

Z každej dovolenky sa zvyčajne vraciam buď spálená alebo neopálená. Vďaka BRONZTONE som po tohtoročnej dovolenke opálená pekne dohneda. Aktivátor som však kombinovala s opaľovacím krémom.

  • 2 out of 2 people found this review useful.
Grade 

.

Tento produkt naozaj funguje. Aj keď ste biely ako stena (ako ja) a neznášate opaľovanie, tak vám to pomôže, aby vás opaľovalo do hneda aj keď nie ste dlho na slnku. Určite si zakúpim aj nabudúce. Len by som uvítala lepší uzáver, pretože z fľašky vytekalo. Nemohla som ju teda dať do kufra a musela som preliať do inej.

  • 3 out of 3 people found this review useful.
Grade 

Zázrak

Dobrý deň,

chcela by som sa Vám poďakovať za úžasný produkt, akým Bronztone aktivátor opálenia, určite je. Veľmi ťažko a zdlhavo sa opaľujem, no keď som začala používať tento výrobok, pobyt na slnku sa pre mňa, konečne po dlhých rokoch, stal takým malým víťazstvom. Opáli ma "co by dup", pokožka sa nešúpe (niekedy zvykla) a mám ju hydratovanú. Aktivátor zvyknem používať aj na suché miesta na tele, u mňa sú to najmä nohy - krásne ich zvláčni, len ho je potrebné na to konkrétne miesto poriadne vmasírovať. Toľko odo mňa. Tento produkt mi dlho chýbal na slovenskom trhu, ďakujem Vám, konečne si aj ja môžem dosýta užívať slnečné letné lúče.

  • 5 out of 5 people found this review useful.
Grade 

stredny faktor

Ak potrebujete silnejsi faktor, tak je lepsi malinovy olej, aj slabucky faktor, tak mrkvovy macerat. Toto je nieco medzitym. Pouzivam vsetky tri, spokojnost. :) Pozor, trosku farbi veci na oranzovo.

  • 3 out of 3 people found this review useful.
Grade 

Gigika

Vynikajúci výrobok! Nemám moc času vylihovať hodiny na slnku. Aktivátor opálenia mi skrátil čas opekaním, pokožka okamžite ostala hnedá a vláčna vďaka olejom. Nič ma neštípalo po opaľovaní. Určite si ho zakúpim znova.

  • 4 out of 4 people found this review useful.
8586017853379

Data sheet

Content
150 ml

6 other products in the same category: