Intense Lifting Face Mask Premium

Intense Lifting Face Mask Premium

€12.90
Tax included
Add to wishlist (0)

FACIAL MASK - 9 WONDERS OF FRUITS:

The product is developed as a complementary skin care. It is designed to cleanse, soften and nourish normal to dry skin with signs of aging and a tendency to rosacea, eczema and dermatitis. The mask contains pink clay and extracts from 9 fruits. 

Ingredients:

Montmorillonite, Illite, Kaolin, Glycerin, Rosa Canina Fruit Extract, Juniperus Communis Fruit Extract, Calophyllum Inophyllum Fruit Extract, Hoppophae Rhamnoides Fruit Extract, Sambucus Nigra Fruit Extract, Vitis Vinifera Fruit Extract, Aesculus Hippocastanum Fruit Extract, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Malus Domestica Fruit Extract

Size: 120ml

Grade 

Výborná maska

Úžasná maska, rozhodne odporúčam každému vyskúšať ju.

Grade 

Spokojnosť

Veľmi príjemná pleťová maska, ktorá krásne čistí a vyživuje pleť. Po umytí tejto masky si vždy doprajem aj aktívne omladzujúce sérum, a teda musím povedať, že naozaj pozorujem aj liftingový účinok. Pleť mám jednoznačne pevnejšiu a mladšiu

Grade 

Maska

Táto maska je topka. Niekedy si ju ani nechcem zmyť z tváre. Neskutočne nádherne vonia, tak čisto prírodne ale zároveň šťavnato, proste nádhera. Po použití mám vždy hebkú pleť, póry sú menej viditeľné a sú čistejšie. Snažím sa ju používať aspoň dvakrát týždenne. Vďaka tomu mám krajšiu a zdravú pleť.

Grade 

NAJ

Najlepšia maska akú som kedy mala. Krásne vonia a ma výborné účinky. Po použití mám pleť vždy hebkú, čistú a pružnú.

Grade 

Krásne vonia

Maska nádherne vonia. Dôležité sú ale jej účinky. Po nanesení táto maska na tvári príjemne hreje. Radosť ju používať. Po mesiaci vidím čistejšiu pleť bez väčších nedokonalostí. Odporúčam :)

8586017854673

Data sheet

vegánsky výrobok
áno
BEZLAKTÓZOVÝ VÝROBOK
áno
BEZGLUTÉNOVÝ VÝROBOK
áno
BEZ PALMOVÉHO OLEJA
áno
FAIR TRADE VÝROBOK
áno

16 other products in the same category: