Renewing Cleansing Gel with Protective Complex Premium

Renewing Cleansing Gel with Protective Complex Premium

€12.90
Tax included
Add to wishlist (1)

FACIAL CLEANSING GEL - 9 WONDERS OF HERBS

The cleansing skin gel with added extracts from nine herbs and hemp oil is developed for daily gentle cleansing of combination to oily skin with a tendency to acne and eczema.

Ingredients: Aqua, Capryl/Caprylyl Glucoside, Cetyl Betaine, Glycerine, Cannabis Sativa Seed Oil, Xanthan Gum, Urtica Dioica Leaf Extract, Mentha Spicata Crispa Herb Extract, Equisetum Arvense Leaf Extract, Thymus Serpyllum Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Rosemarinus Officinalis Leaf Extract, Silybum Marianum Herb Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Quercus Robur Bark Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Size: 100ml
Grade 

Gél

Jednoznačne patrí medzi moje topky na čistenie pleti. Skvelé účinky, krásny obal a prenádherná vôňa.

Grade 

Čistiaci gél na tvár

Veľmi príjemný a osviežujúci čistiaci gél. Po celom dni v práci ma vždy uvoľni jeho vôňa. Po očistení týmto gélom mám vždy takú sviežu pleť. Je super.

Grade 

Aknózna pleť

Vynikajúci gélik. Dostala som ho ako darček od kamarátky, ktorá tieto produkty používa. Zdôverila som sa jej, že ma trápi akné a ona mi vybrala tento gélik na čistenie. Som nadšená, gélik má krásnu bylinkovú vôňu, tvorí veľmi jemnú penu, pekne očistí pleť. Balenie som už takmer minula a pleť mám rozhodne krajšiu, Netvorí sa mi už boľavé akné a ustúpili aj škaredé čierne bodky z nosa a brady.

Grade 

Super

Super gélik na ranné aj večerné čistenie pleti. Ráno pleť doslova prebudí a večer ju osvieži a dokonalé očistí od prachu, nečistôt a zvyškov make-upu. Mám ho už dlhšie a vidím aj zlepšenie pleti, mám miernejšie akné a T-zóna sa mi tak rýchlo nemastí.

Grade 

Čistiaci gél

Gél adekvátne čistí pleť od bežných nečistôt. Zmýva aj líčidlá. Po očistení je pleť svieža a príjemná, nie vysušená. Super

8586017854284

Data sheet

vegánsky výrobok
áno
BEZLAKTÓZOVÝ VÝROBOK
áno
BEZGLUTÉNOVÝ VÝROBOK
áno
BEZ PALMOVÉHO OLEJA
áno
FAIR TRADE VÝROBOK
áno

16 other products in the same category: