Renewing Skin Cream Premium

Renewing Skin Cream Premium

€20.90
Tax included
Add to wishlist (1)

FACIAL CREAM - 9 WONDERS OF FLOWERS:

The product is designed for daily adequate treatment of normal to extremely sensitive skin with a tendency to dermatitis, eczema and acne. It is characterized by a light consistency that hydrates but does not clog pores, soothes and softens. Facial cream based on fractionated coconut oil and grape oil and contains extracts from nine flowers.

Ingredients:

Tilia Vulgaris Flower Water, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Vitis Vinifera Seed Oil, Sorbitan Olivate, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Sodium Bicarbonate, Tilia Cordata Flower Extract, Chamomilla Recutita Flower Oil, Calendula Officinalis Flower Extract, Taraxacum Officinale Flower Extract, Viola Odorata Flower Extract, Bellis perennis Flower Extract, Echinacea Purpurea Flower Extract, Borago Officialis Flower Extract, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Ethylhexylglycerin

Size: 50ml

Grade 

Pleťový krém

Príjemný ľahučký krém, neupcháva póry, hydratuje a krásne vonia. Teším sa na jeho aplikáciu každé ráno a večer.

Grade 

Krém

Od kedy používam tento krémik, moja pleť je menej citlivá na teplotné zmeny a rôzne čistiace prípravky na tvár. Netvoria sa mi podráždené červené fľaky a suché šupinky. Super krémik. Teším sa na ďalšie balenie a produkty z tejto kolekcie.

Grade 

Dobrý

Po spotrebovaní prvého balenia som naozaj veľmi spokojná. Krémik má príjemnú konzistenciu, dobre sa rozotiera, nezanecháva na pleti ťažký mastný film. Po vstrebaní je pokožka hladká a hydratovaná počas celého dňa.

Grade 

Krém na tvár

Krém príjemne hydratuje a vyživuje pleť. Vôňa je veľmi jemná a príjemná. Konzistencia je tak akurát hustá. Po aplikácii sa pleť ľahko vpije a nezanecháva nepríjemnú nepriedušnú vrstvu. Som spokojná.

Grade 

Pleťový krém

Vynikajúci krém na moju citlivú pleť. Často mávam začervenané a suché fľaky na tvári. Po pár týždňoch vidím, že fľaky sa vyskytujú menej často.

8586017854444

Data sheet

VEGAN
yes
LACTOSE FREE
yes
GLUTEN FREE
yes
PALM OIL FREE
yes
FAIR TRADE
yes

16 other products in the same category: