Mattifying Skin Cream Premium

Mattifying Skin Cream Premium

€20.90
Tax included
Quantity

FACIAL CREAM - 9 WONDERS OF HERBS:

Facial cream containing grape oil, vitamin E and extracts from 9 herbs is designed for the daily adequate treatment of combination to oily skin with a tendency to acne and eczema. It is characterized by a light creamy consistency that hydrates but does not clog pores.

Ingredients: Rosmarinus Officinalis Water, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Vitis Vinifera Seed Oil, Sorbitan Olivate, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Sodium Bicarbonate, Urtica Dioica Leaf Extract, Mentha Spicata Crispa Herb Extract, Equisetum Arvense Leaf Extract, Thymus Serpyllum Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Silybum Marianum Herb Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Quercus Robur Bark Extract, Ethylhexylglycerin

Size: 50ml
Grade 

Dobrý

Krémik je výborný. Určite patrí medzi moje obľúbené pleťové krémy. príjemne vonia, čo je pre mňa veľmi dôežité, rychlo sa vstrebáva a nenecháva na pokožne nepríjemný mastný film. Celkovo ho hodnotím veľmi dobre.

Grade 

Krém na tvár

Po mesiaci používania sa chcem podeliť o svoje skúsenosti. Vďaka tomuto pleťovému krému sa mi upravila tvorba mazu. Jednoznačne vidím, že pleť sa mi menej mastí a póry sú čistejšie, menej sa zanášajú. Som veľmi spokojná.

8586017854307

7 other products in the same category: