Cleansing Exfoliating Foam againts Imperfections Premium

Cleansing Exfoliating Foam againts Imperfections Premium

€12.90
Tax included
Add to wishlist (0)

FACIAL PEELING - 9 WONDERS OF FLOWERS:

The product is developed for additional care for normal to extremely sensitive skin with a tendency to dermatitis, eczema and acne. The skin peeling gently removes dead skin cells and all dirt from the surface of the skin, while softening and hydrating it. We recommend using a maximum of twice a week.

Ingredients:

Glycerin, Aqua, Sorbitol, Sodium Cocoyl Glutamate,  Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Sodium Anisate, Sodium Levulinate, Olea Europaea Seed Powder, Borago Officinalis Seed Oil, Papaver Somniferum Seed Oil, Tilia Cordata Flower Extract, Chamomilla Recutita Flower Oil, Calendula Officinalis Flower Extract, Taraxacum Officinale Flower Extract, Viola Odorata Flower Extract, Bellis perennis Flower Extract, Echinacea Purpurea Flower Extract, Borago Officialis Flower Extract, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Ethylhexylglycerin, Sodium Chloride, Tocopheryl Acetate, Citric Acid, Stearic Acid

Size: 120ml

Grade 

Topky

Z tejto kolekcie mám odskúšanú túto penu, obnovujúci krém a očný elixír. Musím povedať, že som maximálne spokojná. Pleť mám sviežu, jemnú, hydratovanú a rozjasnenú. Produkty nádherne voňajú a nedráždia pleť. Ešte si brúsim zuby na omladzujúce sérum, no už teraz tuším, že nebudem sklamaná. Výborné produkty.

Grade 

Spokojnosť

S čistiacou penou som spokojná. Účinne odstraňuje celodenné nečistoty. Po čistení je pleť svieža a hebučká. Najväčšie pozitívum je, že nedráždi a nevysušuje pleť.

Grade 

Pena

Táto pena patrí medzi moje obľúbené produkty na čistenie pleti. Je veľmi jedinečná, nič podobné so ešte neskúšala. Tvorí príjemnú krémovú penu. Počas čistenia nevysúša pleť, nepociťujem nepríjemné pnutie. Krásne vonia po kvetinkách.Po čistení touto penou mám vždy veľmi jemnú a hladkú pleť.

Grade 

Výborný produkt

Účinne čistí a efektívne exfoliuje. Zrniečka sú väčšie, ako som zvyknutá, no vôbec to nevadí. Po použití je pleť jemná a hebká bez podráždenia.

Grade 

Exfoliačná pena

Som nadmieru spokojná. Pena má nádhernú jemnú ovocno-bylinkovú vôňu. Krásne čistí pleť, jemné zrniečka odstraňujú šupinky a nerovnosti pleti.

8586017854499

Data sheet

vegánsky výrobok
áno
BEZLAKTÓZOVÝ VÝROBOK
áno
BEZGLUTÉNOVÝ VÝROBOK
áno
BEZ PALMOVÉHO OLEJA
áno
FAIR TRADE VÝROBOK
áno

16 other products in the same category: