Rejuvenating Active Skin Serum Premium

Rejuvenating Active Skin Serum Premium

€19.90
Tax included
Add to wishlist (0)

FACIAL SERUM - 9 WONDERS OF FRUITS:

A product developed for daily complementary treatment of normal to dry skin with signs of aging and a tendency to rosacea, eczema and dermatitis. The facial serum contains rosehip oil, jojoba oil, apricot oil, grape seed oil and nine fruit extract.

Ingredients:

Simmondsia Chinensis Seed Oil, Vinifera Seed Oil, Rosa Moschata Seed Oil,  Prunus Armeniaca Kernel Oil, Vitis  Rosa Canina Fruit Extract, Juniperus Communis Fruit Extract, Calophyllum Inophyllum Fruit Extract, Hoppophae Rhamnoides Fruit Extract, Sambucus Nigra Fruit Extract, Vitis Vinifera Fruit Extract, Aesculus Hippocastanum Fruit Extract, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Malus Domestica Fruit Extract

Size: 30ml

Grade 

Pleťové sérum

Neskutočne nádherne vonia toto sérum. Výborne vyživuje a regeneruje suchú a unavenú pleť, na pleti pôsobí veľmi príjemne a ľahko.

Grade 

Sérum

No tak toto je jedno suprové sérum. Prekvapila ma síce olejová textúra, no napokon je to asi aj dôvod prečo je to naj sérum aké som kedy mala. Na moju zrelú a suchú pleť pôsobí veľmi pozitívne. Pleť sa mi vidí pružnejšia a rozjasnená.

Grade 

Vyhovuje

Sérum dokonale vyhovuje mojej zrelej pleti, má veľmi príjemnú konzistenciu a vôňu.

Grade 

Výborné sérum

Milujem tú vôňu. So sérom som spokojná. Dokáže hydratovať moju pleť počas celého dňa, rozjasňuje ju a regeneruje pleť. Po použití vyzerá pleť sviežo a mlado.

8586017854727

Data sheet

vegánsky výrobok
áno
BEZLAKTÓZOVÝ VÝROBOK
áno
BEZGLUTÉNOVÝ VÝROBOK
áno
BEZ PALMOVÉHO OLEJA
áno
FAIR TRADE VÝROBOK
áno

16 other products in the same category: