Illuminating Primer Fluid
  • Rozjasňujúci podkladový fliud
  • Rozjasňujúci podkladový fliud

Illuminating Primer Fluid

€18.90
Tax included
Add to wishlist (1)

ILLUMINATING PRIMER FLUID

The primer fluid from a combination of dry oils and brightening pigments of universal champagne color prepares a smooth and hydrated base for makeup (Beautyphoria Toning Balm)  application. The product brightens beautifully and with its composition rich in active substances, nutrients and antioxidants, protects the skin from unwanted external environmental influences. The product does not contain glitter.

Free of sulfates, glycols, silicones, petroleum derivatives, animal fats, parabens and preservatives, synthetic dyes and perfumes.

APLICATION

Using your fingers, applicator or cosmetic brush, apply the required amount of product to the skin and spread it evenly.

Designed for everyday use. For external use only. Shake the product well before use. Keep out of reach of children. Store in a cool and dry place, at a temperature up to + 35 ° C and do not expose to direct sunlight and frost. Do not use on open wounds. Avoid eye areas. In case of contact with the eyes, rinse with lukewarm water for at least 15 minutes without interruption from the inner corner to the outer one (if wearing contact lenses, remove them in advance). Seek medical attention if irritation develops.

Before the first use, it is recommended to perform the so-called Patch test, that is, apply and test the cosmetic product for its compatibility on a small area of ​​skin, preferably on the wrist and wait 24 hours. This method can prevent the onset of allergic reactions and hypersensitivity to the product. If an allergic reaction occurs after application, wash the skin surface with lukewarm water. Stop using the product immediately. If the allergic reaction persists for a long time, seek medical attention.

Ingredients: Caprylic/Capric Triglyceride , Sclerocarya Birrea Seed Oil *, Oryza Sativa Bran Oil *, Rosa Moschata Seed Oil*, Simmondsia Chinensis Seed Oil *, Sesamum Indicum Seed Oil *, CI77019, CI77891, CI77491, CI77861, Ubiquinone , Tocopherol , Rosa Canina Fruit Extract *, ***Citronellol, ***Geraniol, ***Limonene, ***Linalool

* certified organic ingredient

*** occurring naturally in essential oils and natural fragrances

Size: 30mlbez-silikonov.jpgbez-ropnych-derivatov.jpgbez-parabenov.jpgbez-gmo.jpgrucna-praca.jpgsme-proti-test.jpgdomaci-vyrobok.jpgbez-palmoveho.jpgbez-sulfatov.jpgbez-glutenovy.jpgvegan.jpgvrat-ma.jpgGrade 

Fluid

Spĺňa všetko, čo popis sľubuje. Rozjasňuje, je výživný a vytvára perfektný základ pre následnú aplikáciu tónovacieho balzamu.

Grade 

.

Ľahučký olej, ktorý neupcháva póry. Je skvelý, Vďaka nemu sa lepšie nanáša aj tónovací balzám. Používam ho aj pod iné make-upy, alebo len bez make-upu. Pleť zjednotí, uhladí ale nepôsobí ťažko.

Grade 

Výborný produkt

Som na tomto fluide doslova závislá. Bez neho ani nejdem z domu. Chcela som už dávno prestať používať make up, no stále som vyzerala mdlo. Tento olej dodáva pleti nádherný zdravý a šťavnatý pocit a vzhľad. Výborný.

Grade 

Fluid

Výborný pleťový olej. Oceňujem pumpičku, milujem tie rozjasňujúce čiastočky, ktoré s pleťou robia divy. Úžasné zloženie, vďaka ktorému nie len pleť dobre vyzerá, ale je o ňu aj postarané z hľadiska výživy, ochrany a hydratácie.

  • 1 out of 1 people found this review useful.
Grade 

Úžasný

Síce je to podkladový fluid pod tónovací balzám, no ja ho veľmi rada používam aj samostatne. Dodá pleti taký nádherný zdravý vzhľad. Rozjasňuje a dokonca mám po jeho použití aj pružnejšiu a hladšiu pleť.

Grade 

odporúčam

je to ľahký makeup, rozžiari a pôsobí prirodzene na pleti
zjednotí farbu na tvári, kryje len mierne. Najlepší z čisto prírodných make-upov. Vo flaštičke ostáva nevyužitý krém len trochu na spodku.

Grade 

Fluid

Odporucila mi ho slecna v predajni, najprv som vahala kedze mam mastnu plet, no vraj je to pre vsetkt typy pleti. A je to tak. Krasne rozjasnuje, nezatazuje, neupchava pory a velmi dobre spolupracuje s Tonovacim balzamom. Po aplikovani plet vyzera zdravo a jednotne. Vyborne!!!

Grade 

Na suchú pleť úžasný

Tento olejček mám ešte len krátko, no hneď sme si padli do oka. Najprv sa zdá veľmi mastný, no do pleti sa vstrebe celkom rýchlo. Mám veľmi suchú pleť, a tento olejček vylepšil spôsob, ako vyzerá na pleti každý z make upov, ktorý mám doma. Používam ho sám o sebe, alebo pod make up, alebo ho s make upom aj zmiešam a následne aplikujem na pleť. Osvedčil sa na všetky spôsoby. Dokonca aj ako vlasový olej, krásne rozjasní ako pokožku tak vlasy. Naozan bomba!

  • 1 out of 1 people found this review useful.
8586017855915

Data sheet

Content
30 ml

16 other products in the same category: