Categories

Olivový balzam - Univerzálny balzam View larger

Organic Balm for Cold Weather

8586017853843

11,90 € tax incl.

ORGANIC BALM FOR COLD WEATHER

Nutritious balm for cold weather, which protects gentle skin from adverse external factors. The product does not contain an aqueous phase, what makes it perfect to use during freezing weather. Contained butters and oils rich in unsaturated fatty acids, phytosterols, antioxidants and vitamins create an invisible, however very effective protective barrier. Ideal for children from birth.

Animal fat, synthetic colour, oil derivate, glycol, parabene, parfume free.

APPLICATION

With circular movement apply a reasonable amount of the balm on the body or face and let it absorb. Ideal for everyday use. Store the product at room temperature and keep out of direct sunlight.

BALENIE 125ml

Zatiaľ nebola položená žiadna otázka.

Vaša otázka nám bola odoslaná. Na jej zodpovedaní pracujeme. Ďakujeme
Položte nám otázku
skryť formulár
Meno:
E-mail:
Otázka:
  Položte nám otázku
03/05/2019

POUŽIVAME CELA RODINA

Výborný krém ak máte v zime problém s podráždenou pokožkou alebo ekzémami zo zimy. U nás sa tým natierame všetci. Od najmenšieho po najstaršieho. Pokožka nepraská a nečervenie od zimy a vetra, Ďakujeme za skvelý produkt.

02/27/2019

MUST HAVE

Výborný pomocník pre celú rodinu. Používame všetci on najmenšieho až po najstaršieho. Ušetrili sme si stovky lišajov a popraskanú kožu, ktorú nám vždy zima spôsobí.

02/26/2018

lipka33

super balzam na licka v chladnom pocasi, krasne vonia a dobre chrani detsku tvar, mala ho zboznuje a iny krem ani nechce

Write your review!

Write a review

Organic Balm for Cold Weather

Organic Balm for Cold Weather

8 products in category:

OUT WORLD

Inšpirované prírodou...vyrobené s láskou! Naše produkty sú výsledkom každodennej podstivej ručnej práce, ktorú s radosťou vykonávajú členovia tímu Soaphoria. V každom kuse výrobku je zapracované naše odhodlanie a nadšenie, tiež ako aj v dizajne interiéru v značkových predajniach máte možnosť pocítiť snahu, oddanosť a lásku, s ktorou boli vytvorené pre milovníkov prírody a darov, ktoré nám ponúka.

Facebook News

Delivery support

  • WORLDWIDE SHIPPING

    Free Shipping On Order Over $100
  • ORDER ONLINE SERVICE

    Call Us Now: (+1)866-540-3229
  • RETURN 30 DAYS

    Free return products in 30 days