Categories

Olivový balzam - Univerzálny balzam View larger

Origanic Massage & Bath Oil For a Good NIght

8586017853812

11,90 € tax incl.

ORGANIC MASSAGE&BATH OIL FOR A GOOD NIGHT Oil for good night specially designed for the treatment of the most gentle baby´s skin, ideal for massage or bath-preparation. In combination with hypoallergenic oils, you will achieve recovery, nourishment and skin moisturizing, while added essential oils calm them down. Regular use of the product helps in dermal problems and prevents excessive skin degreasing. Ideal for children after the completion of third month. Animal fat, synthetic colour, oil derivate, glycol, parabene, parfume and synthetic colour free.

APPLICATION

 • As bath: add to the already prepared bath one tablespoon of oil, in the case of infants one coffee spoon. Ideal for everyday use. Avoid eye area.  

 

 • As massage: apply a reasonable amount (max one tablespoon) of oil on wet/dry skin and with gentle massage apply onto its surface. Leave it act. Ideal for everyday use. Avoid eye area. Store the product in a usual way. Do not exceed the recommended amount. Use as bath or massage oil. If used as a bath oil, do not use immediately for massage.
BALENIE 125ml

Zatiaľ nebola položená žiadna otázka.

Vaša otázka nám bola odoslaná. Na jej zodpovedaní pracujeme. Ďakujeme
Položte nám otázku
skryť formulár
Meno:
E-mail:
Otázka:
  Položte nám otázku
04/10/2019

Novy oblubenec

Novy oblubenec v nasej rodine. Zakupili sme pre naše male babo, a nakoniec ho použivame všetci. Pokožka je po nom az neuveritelne makka a prijemna. Stal sa clenom nasej rodiny a po inom už nesiahneme.

02/24/2019

Pekna pani

Olejcek je perfekny, natrela som sa s nim po sprche a pokozka bola nadherne hebka. Zaroven ma jeho vona a pocit po natreti upokojili a relaxovali. Aj moj 2 rocny syncek ho miluje a spinka po nom ako dudok :)

09/13/2017

Andrea S

Olejcek pouzivam asi treti den na 5 mesacne babatko, nielen ze krasne vonia, ale pokozku po kupeli zanechava uzasne jemnu a potom uz nemusim ani kremovat. Urcite odporucam

01/27/2017

juls

síce je určený pre bábätká, ale hodí sa aj na masáž, má veľmi príjemnú, nevtieravú vôňu a praktické balenie

01/12/2017

Pani

Olej je fantastický, má prekrásnu vôňu :)

Write your review!

Write a review

Origanic Massage & Bath Oil For a Good NIght

Origanic Massage & Bath Oil For a Good NIght

8 products in category:

OUT WORLD

Inšpirované prírodou...vyrobené s láskou! Naše produkty sú výsledkom každodennej podstivej ručnej práce, ktorú s radosťou vykonávajú členovia tímu Soaphoria. V každom kuse výrobku je zapracované naše odhodlanie a nadšenie, tiež ako aj v dizajne interiéru v značkových predajniach máte možnosť pocítiť snahu, oddanosť a lásku, s ktorou boli vytvorené pre milovníkov prírody a darov, ktoré nám ponúka.

Facebook News

Delivery support

 • WORLDWIDE SHIPPING

  Free Shipping On Order Over $100
 • ORDER ONLINE SERVICE

  Call Us Now: (+1)866-540-3229
 • RETURN 30 DAYS

  Free return products in 30 days