Facial Cleansing Milk - 9 Wonders of Herbs
  • Pleťové čistiace mlieko 9 divov bylín

Facial Cleansing Milk - 9 Wonders of Herbs

€12.90
Tax included
Add to wishlist (0)

FACIAL CLEANSING MILK - 9 WONDERS OF HERBS:

The cleansing milk has been developed for the daily gentle cleansing of combination to oily skin with a tendency to acne and eczema. Contains extracts from nine herbs.

Ingredients:

Rosmarinus Officinalis Water, Hamamelis Virginia Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Glycerin, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Urtica Dioica Leaf Extract, Mentha Spicata Herb Extract, Equisetum Arvense Leaf Extract, Thymus Serpyllum Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Silybum Marianum Herb Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Quercus Robur Bark Extract, Hydrogenated Castor Oil, Tocopheryl Acetate, Ethylhexylglycerin

Size: 100ml

Grade 

Super!

Pleťové mlieko vonia nádherne bylinkovo, perfektne očistí pleť a po pravidelnom používaní je viditeľné zlepšenie stavu problematickej pokožky. Jediné, čo by som tomuto produktu vytkla je malé balenie a nepraktický dávkovač, pretože prestane pumpovať keď už zostane menšie množstvo vo fľaštičke (asi ako pri každom výrobku s dávkovačom), takže na spodku ešte zostane dosť nevyužitého čistiaceho mlieka.
Uvítala by som teda väčšie a praktickejšie balenie, lebo zatiaľ som ešte nenašla takéto úžasné a príjemné čistiace mlieko! :)
Rovnako odporúčam z tejto rady produktov aj tonizačnú vodu, pleťový peeling a masku na tvár, lebo ich milujem!

8586017854345

Data sheet

vegánsky výrobok
áno
BEZLAKTÓZOVÝ VÝROBOK
áno
BEZGLUTÉNOVÝ VÝROBOK
áno
BEZ PALMOVÉHO OLEJA
áno
FAIR TRADE VÝROBOK
áno

14 other products in the same category: